navigacija Naslovnica Premium

DŽUDO: BALKANSKO PRVENSTVIO

2.9.2018 14:36

Crnogorskim juniorima pet seniorskih medalja u Kavadarcima

Crnogorskim juniorima pet seniorskih medalja u Kavadarcima Još jedna medalja u nizu: Ćupić

Crnogorski džudisti osvojili su pet medalja na balkanskom seniorskom prvenstvu u Kavadarcima. Najuspješniji je u Makedoniji bio Jovan Peković koji je bo srebrni u kategoriji do 100 kilograma. Petar Klikovac (-73), Lazar Ćupić (-90), Dimitrije Vukotić (-90) i Miloš Bauković (preko 100 kg) osvojili su bronzane medalje, dok je Danilo Maraš izgubio meč za bronzu u kategoriji do 90 kilograma.

Trener Dušan Vlahović koji je predvodio crnogorske takmičare na Balkanskom prvenstvu bio je zadovoljan postignutim rezultatima.

"Vrlo sam zadovoljan postignutim rezultatima. Takmičari su dali puni svoj doprinos i pokazali kako se bori za nacionalni tim. Nijesmo došli u najjačem sastavu, već sa juniorskim mtimom kojem je ovo posljednja priprema za Evropsko juniorsko prvenstvo. Nadam se dobrom rezultatu i u ekipnom dijelu, u kojem nas u prvom kolu dočekuje selekcija BiH", kazao je Vlahović.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

5 (1 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 1

• Majami 2 mjeseca i 1 nedelja
    Kako vas vise nije sramota jadnici jedni.O kakvom vi prvenstvu Balkana pricate?Sto ne napisete da su ucestvovale samo tri zemlje.Gdje su na tome takmicenju Turska,Bugarska,Rumunija,Grcka,Srbija.Koga vi lazete i zamajavate.Super si ih vodio Roki veliki trenjeru.Evo kazu da bez tvoje strucne pomoci ne bi jedne pobjede imali