navigacija Naslovnica Premium

RIMLJANI U POLUFINALU KUPA

1.2.2017 23:53

Fiorentina i Roma u petom minutu nadoknade

Fiorentina dobila zaostali meč Serije A protiv Peskare, Roma u četvrtfinalu Kupa eliminisala Ćezenu

Fiorentina i Roma u petom minutu nadoknade Toti na meču protiv Ćezene

Fudbaleri Fiorentine pobijedili su večeras u gostima ekipu Peskare sa 2:1 u zaostaloj utakmici 19. kola italijanske Serije A.

Peskara je povela golom Đanluke Kaprarija u 15. minutu, ali je Fiorentina u drugom poluvremenu preokrenula rezultat.

Strijelac oba pogotka bio je Kristijan Teljo. On je prvo pogodio u 68, a potom i u 95. minutu.

Fiorentina je, poslije desete pobjede od početka šampionata, osma na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Peskara posljednja sa samo devet osvojenih bodova.

Odigran je i posljednji meč četvrtfinala Kupa Italije, Roma je takođe u petom minutu sudijske nadoknade eliminisala drugoligaša Ćezenu (2:1).

Rimljani su poveli u 67. minutu golom Edina Džeka, ali je šest minuta kasnije izjednačio Garitano.

Plasman u finale Romi je donio kapiten Franćesko Toti, golom iz penala duboko u sudijskoj nadoknadi.

Roma će se u polufinalu sastati sa gradskim rivalom Lacijom,.

Drugi polufinalni par čine Napoli i Juventus.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

3 (2 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 1

• smoker 1 godinu i 9 mjeseci
    vjerovatno da bi roma prosla dalje, ali je sramotno u kup mecu, mecu gdje je direktan prolaz pobjeda svirat penal u poslednjim sekundama. Mislim da je sudija napravio veliku gresku, produzeci bi vjerovatno donijeli romi prolaz ali odluka sudije i guranje favorita je sramotno. Svakako da je i savezu i navijacima i prava prenosa atraktivniji duel gradskih rivala nego slabog tima iz druge lige ali upravo zbog ovih stvari je italijanska liga tu gdje jeste, zbog neravnopravnog polozaja svih ekipa