Milanski tim 10. trijumfom preuzeo prvo mjesto s utakmicom više od Juventusa
3253 pregleda 1 komentar(a)
Barela slavi sa saigračima gol za 2:1, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.11.2019. 22:42h

Inter se vratio na prvo mjesto Serije A nakon još jedne stresne utakmice, ali i nove pobjede.

"Crno-plavi" su u Milanu savladali Veronu nakon preokreta - bilo je 2:1, golovima vezista Vesina i Barele.

Verona je vodila pogotkom Verea iz penala (19. minut) i od tada je počela dominacija domaćina.

Velike šanse promašivao je Lukaku, prije nego je Vesino na centaršut Lazara izjednačio u 65.

<>

Igralo se potom samo na polovini Verone i u junaka je izrastao Barela evrogolom sa dvadesetak metara u 83. minutu.

<>

Inter na prvom mjestu ima 31 bod, dva više od Juventusa koji meč 12. kola igra u nedjelju veče protiv Milana u Torinu.

A Napoli je u krizi, ne samo rezultatskoj, već i organizacionoj, igračkoj...

Nakon svega što se dogodilo prethodnih dana na relaciji predsjednik-trener-igrači remi protiv Đenove kod kuće (0:0) i nije neočekivan...

Napolitanci su tako povezali i četvrti meč bez pobjede (tri remija i poraz).

Torino je ranije danas deklasirao Brešu u gostima - 4:0. Po dva pogotka su postigli Beloti i Berenger.