Milan pao na praznom "San Siru", pobjede Sampdorije i SPAL-a

Bolja od "rosonera" bila je Đenova - 2:1
1898 pregleda 0 komentar(a)
Stadion "San Siro", Foto: Flashscore.com
Ažurirano: 08.03.2020. 17:00h

Sablasna tišina na praznom "San Siru" kao da je uspavala Milan - "rosoneri" su poraženi od Đenove 2:1.

"Grifonima" bi ovi bodovi mogli da budu ključni u borbi za opstanak, mada se u Italiji i dalje samo priča o epidemiji koronavirusa, fudbal je koliko god se igrao, u potpuno drugom planu.

Goran Pandev je donio prednost gostima već u 7. minutu, a da se Milanu loše piše bilo je jasno kada je Franćesko Kasata povisio na 2:0 u 41.

Domaćin je u drugom poluvremenu imao reakciju, ali nije uspio više od toga da smanji minus preko Zlatana Ibrahimovića petnaestak minuta prije kraja.

Sampdorija je kod kuće bila bolja od Verone nakon preokreta (2:1, dva pogotka Fabija Kvaljarele), dok je SPAL savladao Parmu u gostima golom Andree Petanje iz penala.