Juve se igrao sa Torinom, Ronaldo razbio maler

Portugalac postigao prvi gol iz slobodnog udarca od kada je potpisao za "staru damu"

3876 pregleda 0 komentar(a)

Juventus je pobijedio Torino i napravio još jedan bitan korak ka devetom uzastopnom Skudetu.

"Stara dama" je u gradskom derbiju slavila 4:1, a već u 3. minutu je odličnu formu potvrdio Paulo Dibala i načeo "bikove".

Na isteku pola sata igre Huan Kvadrado je udvostručio prednost, ali je Toro do poluvremena smanjio iz penala koji je iskoristio Andrea Beloti.

Svemu je prethodilo igranje rukom Matajsa de Lihta.

I onda, tačku na derbi je stavio Kristijano Ronaldo majstorijom iz slobodnog udarca.

Portugalac je tako pogodio prvi put iz slobodnjaka od kada je stigao u Juventus, i to iz 43. pokušaja.

Kasnije je i autogol postigao Kofi Điđi, a Juve uz meč više od drugoplasiranog Lacija ima i sedam bodova prednosti.

Rimljani večeras od 21.45 dočekuju Milan.