Remi Milana i Atalante

Oba tima upisala treće remije u Seriji A nakon nastavka sezone, a imaju i po sedam pobjeda

3940 pregleda 0 komentar(a)

U sudaru dva tima u najboljoj formi u Italiji nije bilo pobjednika - Milan i Atalanta su odigrali 1:1 na „San Siru”.

„Rosoneri” su poveli u 14. minutu u prvom meču 36. kola, kada je Hakan Džalhanoglu iz slobodnog udarca iznenadio Đanluiđija Golinija.

Njegov imenjak Donaruma je u 26. minutu odbranio penal Ruslanu Malinovskom, ali nije mogao i zicer Duvana Sapate u 34.

U nastavku nije bilo izrazitih šansi, pa su oba tima upisala treće remije u Seriji A nakon nastavka sezone, a imaju i po sedam pobjeda.

Atalantina serija traje duže - ovo joj je bio četvrti remi, uz 14 trijumfa u posljednjih 18 utakmica. Posljednji put je izgubila od SPAL-a 20. januara.

Milan je, s druge strane, propustio šansu da pretekne Romu na 5. mjestu, koje vodi direktno u grupe Lige Evrope.

Ima bod manje od „vučice”, kojoj je ostao i meč više do kraja.