Sutjeska bolja i od Koma, bez primljenog gola dočekuje početak sezone

5316 pregleda 1 komentar(a)
Četiri pobjede u predsezoni, Foto: SAVO PRELEVIC

Sutjeska je u generalnoj probi pred početak sezone savladali ekipu Koma rezultatom 1:0.

Utakmicu je riješio Marko Bojović u 65. minutu, prvim golom u seniorskoj konkurenciji.

Sutjeska je kontrolnim mečevima upisala sve pobjede bez primljenog gola - savladala je Podgoricu, Bokelj, Adriju i Kom, uz ukupnu gol-razliku 14:0.

Dragan Radojičić je od prvog minuta izveo postavu: Giljen, Pajović, Cicmil, Mitrović, Stijepović, Eraković, Marušić, Raičević, Vuković M, Ćetković, Adrović

Igrali su još Ličina, Grivić, Šofranac, Bulatović, Bubanja, Bojović, Osmajić, Marković.

Nikšićani su stvorili dosta šansi, ali su samo jednom pogodili gol drugoligaša.

Grivić je u 65. minutu centrirao sa desne strane, jedan od defanzivaca Koma glavom izbacio loptu, ali samo do Bojovića koji je odlično prihvatio i sjajnim volej udarcem sa desetak metara postigao gol.

Sutjeska će u prvom kolu nove sezone 15. avgusta dočekati Petrovac.