Kom dao četiri gola Drezgi, Mornar slavio u Radanovićima

Odigrani mečevi 10. kola

3726 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Koma su upisali novu pobjedu, dok je Arsenal osvojio samo bod u 10. kolu Amplitudo Druge crnogorske lige.

Lider šampionata je na Zlatici savladao Drezgu 4:0 i to mu je sedmi trijumf ove sezone.

Kom su do pobjede vodili Japanac Iguči Riosuke golovima u 53. i 81, Vule Vujačić u 67. iz jedanaesterca i Balša Bulatović u 89. minutu.

Drugoplasirani Arsenal je remizirao u Titvu sa Ibrom - 1:1.

Gosti su poveli preko Božidara Bujiše u 39. minutu, a konačan rezultat je postavio Jasmin Muhović u 59. Golova nije bilo u Bijelom Polju u duelu Jedinstva i Igala, a remi je viđen i u meču Berane - Bokelj (1:1).

Boško Guzina je 9. minutu pogodio za Kotorane, a bod domaćinu donio je Momčilo Dulović u 77.

Goleada je viđena u Radanovićima, gdje je Mornar slavio 3:2 protiv Grblja 3:2.

Barani su već nakon 11 minuta vodili 3:0 (strijelci Marko Kažić, Mirza Idrizović i Nino Vukmarković iz penala), Grbljani su poraz ublažili preko Dejana Perovića i Đorđa Steševića.

Na tabeli vodi Kom sa 23 boda, ima tri više od Arsenala (koji ima meč manje) i Mornara.

Igalo, takođe uz utakmicu manje, sakupilo je 14, slijede Berane sa 13, Jedinstvo (meč manje) 12, Ibar 11, Bokelj 10 (utakmica manje), te Grbalj pet i Drezga sa tri boda.