Dan "svetaca", i Aston Vila u njihovom nizu

Sautempton se sjajnom igrom i rezultatima probio na treću poziciju

4840 pregleda 0 komentar(a)
Fantastičan učinak Var-Prausa do poluvremena, Foto: Flashscore.com

Sautempton je dokazao na Vila parku fantastičnu formu. Protiv odlične Aston Vile, koja takođe igra u sjajnom ritmu "sveci" su slavili sa 4:3.

Samo, "vilenjaci" su pravu igru pokazali tek u drugom poluvremenu, dok do poluvremena nisu zaprijetili a bili su u minusu od tri gola - Vestergarda (20), a potom dva pogotka asitenta kod prvog, Džejmsa Vard-Prausa (33, 45).

I početak nastavka je pripao gostima koji su preko Denija Ingsa u 58. minutu vodili 4:0.

Tada su "vilenjaci" krenuli na sve ili ništa, smanjili prekoMingsa u 62, da bi u nadoknadi postigli još dva, preko Votkinsa (93) i Griliša (97).

Sautempton je u nizu od četiti utakmice bez poraza, tri pobjede i trećeg mejsta na tabeli sa 13 bodovqa, svega tri manje od lidera Liverpula, dok je Vila šesta sa samo bodom manje.