Zeta - Budućnost, drugi čin ove jeseni

5399 pregleda 1 komentar(a)
Sa meča Budućnost - Zeta, Foto: Savo Prelević

Utakmicama 18. kola sjutra će biti nastavljeno takmičenje u Prvoj crnogorskoj Telekom fudbalskoj ligi.

Lider i šampion Budućnost igraće u Golubovcima protiv Zete, gdje će pokušati da ostvari i osmu uzastopnu pobjedu u prvenstvu.

Prethodni duel aktuelnog i prvog šampiona završen je prije kraja, jer su gosti napustili teren u 79. minutu nezadovoljni sudijskim odlukama.

Taj meč je registovan 3:0 za Budućnost (u trenutku prekida bilo je 1:0), a Zeta je kažnjena oduzimanjem dva boda.

Dečić će ugostiti Petrovac, dok će se u Nikšiću sastati Sutjeska i OFK Titograd.

Jezero i Iskra biće rivali u Beranama, dok će u Pljevljima igrati Rudar i Podgorica.

U 13 sati počeće dueli Jezero - Iskra i Rudar - Podgorica.

Od 13 i 30 igraju se mečevi Dečić - Petrovac i Sutjeska - OFK Titograd.

Rundu zatvaraju Zeta i Budućnost od 14 sati.

Budućnost je, poslije 17. kola, sa utakmicom manje vodeća na tabeli sa 40 bodova.

Dečić je drugi sa 28, po 24 boda osvojili su Podgorica, Sjuteska i Zeta, a dva boda manje Jezero.