Simeone raspucan i protiv Juvea: "Stara dama" opet poražena

Verona slavila na "Bentegodiju" 2:1

4774 pregleda 0 komentar(a)

Ni četvrti put zaredom Juventus nije mogao do pobjede protiv Verone, a nakon drugog vezanog poraza u Seriji A kao da postaje sve jasnije da "stara dama" ni ove sezone nema adute za Skudeto.

Verona je na "Bentegodiju" pobijedila 2:1, opet je magičnu noć imao Đovani Simeone.

Argentinac, koji je prošle nedjelje dao četiri gola Laciju, sada je bio dvostruki strijelac.

Upisao se rutinski u 11, pa majstorski u 14. minutu, mogao je i do he-trika odmah nakon toga (poništen mu je pogodak zbog faula).

Juve je u prvom poluvremenu probao da smanji minus preko Dibale, koji je pogodio prečku, a sve što je uradio do kraja bilo je da ublaži poraz - upisao se Mekeni desetak minuta do kraja.

Ako Napoli i Milan, ili makar jedan od njih, slave u ovom kolu, Juve će od prvog mjesta biti udaljen 16 bodova.