Odloženo u Bijelom Polju, Arsenal slavio u derbiju nakon preokreta, Mladost u finišu do pobjede protiv Cetinja

Nastavljeno takmičenje u Drugoj fudbalskoj ligi, odigrana četiri meča

7542 pregleda 3 komentar(a)
Ilustracija, Foto: Shutterstock
Ažurirano: 06.03.2022. 19:01h

Utakmicama 20. kola danas je nastavljano takmičenje u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi i već na startu je odložen jedan meč.

Zbog snijega u Bijelom Polju meč 20. runde nisu igrali fudbaleri Jedinstva i Koma.

U derbiju kola Arsenal je u gostima, nakon preokreta, savladao Bokelj 3:1.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali ni šansi, a onda se u nastavku situacija promijenila za 180 stepeni.

Domaći su poveli u 62. minutu kada je fenomenalan gol iz slobodnog udarca postigao Jovan Popović.

Šest minuta kasnije gosti su izjednačili preko Hulijana Montenegra, da bi preokret režirao Veljko Radenović u 84. minutu.

Konačan rezultat postavio je Dejan Pepić u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Zanimljiva utakmica odigrana je na "DG areni", gdje je Mladost DG savladala Cetinje 3:2, a gol vrijedan tri boda postigao je Siniša Stanisavić u 90. minutu nakon gužve u šesnaestercu.

Gosti su na "DG areni" poveli poslije osam minuta, a strijelac je bio Deni Piranić, da bi domaćin do odlaska na odmor preokrenuo preko Damjana Mugoše u 24. i 40. minutu.

U finišu meča viđeno je mnogo uzbuđenja - prvo je u 81. minutu lijepim pogotkom izjednačio Ivan Vasović, da bi na kraju Mladost stigla do pobjede preko Stanisavića.

Igalo je na domaćem terenu savladalo OFK Titograd 1:0, a jedini gol postigao je Milo Đurković u 5. minutu.

Grbalj i Berane su podijelili bodove (1:1), a oba pogotka postignuta su nakon kornera.

Berane je povelo u 17. minutu preko Tarika Čikića, a bod Grblju donio Slobodan Babić u 38.