Bez golova u blijedom derbiju na Zlatici, pobjeda Rudara, remi Jedinstva i Petrovca, Jezero do boda sa igračem više

Sutjeska u nedjelju dočekuje Mornar

50732 pregleda 21 komentar(a)
Ažurirano: 15.10.2022. 21:22h

Blijedi derbi 12. kola između Dečića i Budućnosti na stadionu Koma završen je bez golova.

Meč je zato obilježio prekid koji je trajao 15-ak minuta, nakon incidenata na tribinama.

Navijači Budućnosti su sredinom prvog poluvremena ubacili više baklji na teren, nakon čega je sudija Miloš Savović odlučio da zaustavi igru.

Nešto kasnije pozvao je igrače oba tima da uđu u svlačionice.

Meč je nastavljen, a kao da nije - malo šansi, malo uzbuđenja, malo pravih akcija, lijepih poteza.

Jedini je izveo Marko Bakić, koji je u finišu meča sa skoro 30 metara pogodio prečku, s tim da je golman Dečića Marković zakačio loptu vrhovima prstiju.

Na otvaranju 12. kola Rudar je pobijedio Iskru 3:1.

Danin Talović postigao je dva gola za 2:0, Savo Gazivoda smanjio.

Dileme je riješio Miloš Zečević, nekadašnji mladi reprezentativac, prvim CFL golom još od aprila prošle godine.

Arsenal je vodio protiv Jezera od 43. minuta, golom Bakića, ali je u 65. ostao sa deset igrača, nakon isključenja Čavora.

Gosti iz Plava su došli do boda pogotkom Pajovića 15 minuta kasnije.

Petrovac i Jedinstvo igrali su 1:1 pod Malim brdom. Carević je najavio pobjedu domaćih, bod u Bijelo Polje odnio je Hajrović.

Od 19 sati je počeo derbi Dečić - Budućnost, dok će drugog dana vikenda od 14 časova, Sutjeska biti domaćin Mornaru.

DEČIĆ - BUDUĆNOST 0:0

PETROVAC - JEDINSTVO-FRANCA 1:1

Nemanja Carević 10. - Orhan Hajrović 61.

RUDAR - ISKRA 3:1

Danin Talović 19, 52, Miloš Zečević 89. - Savo Gazivoda 77.

ARSENAL - JEZERO 1:1