Ronaldo se vratio golom, Zvezda i dalje vjeruje, Karabag sa Njemcima ima meč odluke (VIDEO)

"Crveno-bijeli" savladali Trabzonspor, u posljednjem kolu moraju da savladaju Monako u gostima

7382 pregleda 2 komentar(a)

Crvena zvezda je ostala u igri za plasman u nokaut fazu Lige Evrope nakon što je u Beogradu bila bolja od Trabzonspora.

Srpski šampion je pobijedio 2:1, dočekao je i remi Fernecvaroša i Monaka (1:1), pa će za sedam dana u Kneževini u direktnom duelu odlučivati o plasmanu.

Monako kolo prije kraja ima bod više od Zvezde i Trabzona, dok je FTC siguran sa 10.

"Crveno-bijeli" su na stadionu "Rajko Mitić" poveli fantastičnim golom Kataija u 37. minutu, a već u 39. je izjednačio Bakasetas.

Trijumf i nadu Zvezdi da može da prođe donio je Pešić u 64. minutu.

Mančester junajted nije imao problema sa Šerifom na "Old trafordu" (3:0), a duel će se pamtiti i po povratku na teren Kristijana Ronalda nakon što je bio kažnjen.

Portugalac je bio na terenu cijeli meč, desetak minuta prije kraja je postavio konačan rezultat, a prije njega su pogađali Dalot i Rašford.

Čistu situaciju ima Roma nakon trijumfa u Helsinkiju (2:1, pogodak Ejbrahama, pa autogol Hoskonena).

"Vučica" dijeli drugo mjesto sa Ludogorecom sa po sedam bodova i dočekuje ga u posljednjem kolu, ali mora i da ga pobijedi ako želi da dočeka proljeće u Ligi Evrope.

Karabag, čiji dres nose naši Marko Vešović i Marko Janković, poražen je na gostovanju Nantu (2:1).

Sada ima bod više od francuske ekipe, a u posljednjem kolu dočekuje Frajburg.

Janković je bio na terenu od 69. minuta, Vešović je izašao u 88.

Nakon Lacija, koji je ranije večeras savladao Mitjiland (2:1), prolasku se primakao i Šturm nakon trijumfa nad Fejnordom golom Kiteišvilija u 93. minutu.