Salernitana šokirala Lacio na "Olimpiku", Sari bez SMS-a ide na megdan Romi (VIDEO)

Sergej Milinković-Savić dobio žuti karton koji ga je automatski suspendovao za rimski derbi

4433 pregleda 1 komentar(a)

Meč sa Mitjilandom u Ligi Evrope je pokazao kako Lacio zna da zabrlja, a duel sa Salernitanom stavio u prvi plan sve slabosti koje ima tim Mauricija Sarija.

Gosti iz Salerna su nakon preokreta slavili na "Olimpiku", pa se Lacio suočio sa drugom porazom u prvenstvu u sezoni, nakon što je kod kuće izgubio i od Lacija.

"Nebesko-plavi" su u 41. minutu poveli golom Matije Zakanjija, a već u 51. je izjednačio Antonio Kandreva fenomenalnim lobom.

Salernitana je tada počela da vjeruje u iznenađenje i zasluženo došla do njega - Federiko Fasio je pogodion za 2:1, a tačku na trijumf je stavio Bulaje Dia.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je zamijenjen 15 minuta prije kraja, a problem za Lacio je što će u derbi sa Romom (koji se igra naredne nedjelje) ući bez Sergeja Milinković-Savića.

SMS je suspendovan zbog kartona, nema ni Ćira Imobilea zbog povrede...