Milan jedva do boda u Lećeu, Inter golom Lautara savladao Veronu (VIDEO)

"Rosoneri" gubili 2:0, na kraju izbjegli poraz - 2:2

11724 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 14.01.2023. 22:39h

Remi protiv Rome, poraz od Torina u Kupu, sada i samo bod u duelu sa Lećeom - Milan je u krizi rezultata, pa nakon nekompletnog 18. kola Serije A ima devet bodova manje od lidera Napolija.

"Rosoneri" su još i dobro prošli na jugu Italije (2:2), jer su poslije 23 minuta gubili 2:0.

U 3. je Teo Ernandes na nesrećan način zatresao sopstvenu mrežu, da 20 minuta kasnije pogodio i Federiko Baskiroto.

Milan je reagovao u nastavku, Stefano Pioli izmjenama nekako probudio ekipu, pa su Rafael Leao u 58. i Davide Kalabrija u 71. učinili da velikan izbjegne poraz.

Imao je šampion dovoljno vremena da preokrene, ali nakon izjednačenja nije ozbiljnije ugrozio protivnika.

Inter je sada na bod manje od Milana, dijeli treće mjesto sa Juventusom, nakon što je bio bolji od Verone.

Nisu briljirali "nerazuri", ali im je put do trijumfa pokazao Lautaro Martines golom u 3. minutu.