Juve slavio treći put zaredom: Ken i Di Marija za radost protiv Specije

Ekipa iz Torina slavila 2:0, a nekoliko dobrih intervencija imao je Matija Perin

7039 pregleda 0 komentar(a)
Anhel di Marija, Foto: Reuters

Juventus je večeras u 23. kolu Serije A savladao u gostima Speciju (2:0), vezao treću pobjedu u ligi i preuzeo sedmo mjesto na tabeli.

Juventus nije blistao, ali je još jednom sačuvao mrežu, zahvaljujući Mariji Perinu koji je imao šest odbrana.

Ekipa iz Torina je u oba poluvremena postigla po gol, a povela je u 32. minutu kada je Filip Kostić centrirao sa lijeve strane, jedan igrač Specije propustio da otkloni opasnost, a Mojze Ken zatresao mrežu.

Do kraja prvog dijela domaćin je preko Šomurodova imao priliku za izjednačenje, ali je Matija Perin sjajno reagovao odbranio udarac.

U nastavku je Specija imala prvu priliku, ali je Perin još jednom odbranio, da bi u 67. minutu Anhel di Marija preciznim udarcem sa oko 25 metara postavio konačan rezultat.

Imali su domaći do kraja meča šanse, pokušali da smanje zaostatak, ali je na golu Juventusa sjajan bio Perin.