Inter zaboravio kako se pobjeđuje u Seriji A: Monca osvojila Grad mode, "nerazuri" sve dalje od Lige šampiona

Luka Kaldirola, momak koji je prošao omladinsku školu milanskog kluba, postigao je jedini gol na "Meaci"

3297 pregleda 0 komentar(a)

Kako stoje stvari u Seriji A, Interov jedini put do Lige šampiona naredne sezone je dao ove osvoji evropsko elitno takmičenje.

"Neazuri" su poklekli u još jednoj maloj utakmici u italijanskom šampionatu - sada im je mjeru uzela Monca na "San Siru" (1:0) i nanijela velikanu četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

U tom nizu Inter ima i remi u prošlom kolu protiv Salernitane.

Oba tima su u prvom poluvremenu propustila nekoliko dobrih šansi, a u drugom su stihijski napadi Intera prekinuti u 78. minutu kada je Luka Kaldirola - momak koji je proveo omladinsku školu milanskog kluba - udarcem glavom poslije kornera matirao Andrea Onanu.

Inter je na petom mjestu sa 51 bodom, ima minus dva u odnosu na četvrtoplasirani Milan koji je danas remizirao protiv Bolonje...