Bajernu goleada u Minhenu, Arsenal moćan, Inter nikada ne odustaje

Grupa A: Bajern - Mančester junajted 4:3, Galatasaraj - Kopenhagen 2:2. Grupa B: Arsenal - PSV 4:0, Sevilja - Lans 1:1. Grupa C: Real Madrid - Union Berlin 1:0, Braga - Napoli 1:2. Grupa D: Real Sosijedad - Inter 1:1, Benfika - Salcburg 0:2

18777 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Bajerna su za četiri minuta dali dva gola Junajtedu, Foto: Reuters/Angelika Warmuth
Liveblog
22:55h

Kraj i na "Anoeti", Real Sosijedad - Inter 1:1.

22:53h

Gotove su i utakmice Arsenal - PSV (4:0) i Sevilja - Lans (1:1).

22:52h

Kazemiro daje i drugi gol, ali je kasno za Junajted, koji je izgubio 4:3 na gostovanju Bajernu.

22:51h
22:50h

Bajernov biser, Francuz Matis Tel, sjajno je primio loptu i poslao "raketu" pod prečku Onane za 4:2. Sve je riješeno u duelu Bajerna i Junajteda.

22:37h

Ništa od izjednačenja Intera, poništen je gol Markusa Tirama zbog ofsajda.

22:31h

Arsenal vodi 4:0 protiv PSV-a, strijelac kapiten Martin Edegord u 70. minutu.

22:12h

Salcburg vodi 2:0 na gostovanju Benfiki, Šimić asistira Oskaru Glouhu, koji pogađa praznu mrežu.

22:11h

Bajern stiže do 3:1. Kristijan Eriksen je skrivio penal igranjem rukom, koji je u gol u 53. minutu pretvorio Hari Kejn.

To mu je šesti pogodak u 20. susretu protiv Junajteda.

22:06h
21:47h

Napoli stiže do vođstva u sudijskoj nadoknadi 1. poluvremena u Bragi, pogađa kapiten Đovani di Lorenco.

21:40h

Arsenal vodi 3:0 protiv PSV-a, strijelac Gabrijel Žezus u 38. minutu.

21:29h

Gol se piše Liroju Saneu, ali je "strijelac" Andre Onana, koji nije uspio da ukroti veoma skroman šut. Bajern od 28. minuta vodi 1:0 protiv Mančester junajteda.

21:25h

Majstorija Anđela Fulđinija, koji je u 24. minutu sa 17 metara iz slobodnog udarca donio izjednačenje Lansu na gostovanju Sevilji (1:1). Čini se i da je golman domaćih Marko Dmitrović mogao mnogo bolje da reaguje.

21:23h
21:18h

Salcburg je iskoristio drugi penal za vođstvo protiv Benfike u Lisabonu.

Prvi je promašio Kamir Konate u 3. minutu, nakon faula golmana Anatolija Trubina nad Strahinjom Pavlovićem, ali je u 15. drugi iskoristio Roko Šimić.

Da stvar po domaće bude gora, isključen je Antonio Silva.

21:11h

Sjajni Bukajo Saka je nakon šuta kapitena Martina Edegorda i odbrane golmana donio prednost Arsenalu protiv PSV-a u 8. minutu.