Malo je falilo: Krstović mogao do četvrtog gola, najbolji start Lećea u istoriji

Tim iz Pulje savladao Đenovu 1:0 i probio se do 2. mjesta. Ispred je samo Inter

21692 pregleda 170 reakcija 11 komentar(a)

Nikola Krstović pogađao je na prva tri meča u Seriji A u dresu Lećea, a nije zatresao mrežu u utakmici u kojoj je imao najviše prilika za to.

Četiri puta je crnogorski napadač mogao da zatrese mrežu Đenove, bile su to šanse koje je uglavom sam kreirao, dva puta topovskim šutevima iz daljine, jednom "makazicama", a samo jednom glavom - lopta nije htjela u mrežu.

Leće je ipak uspjelo - treća pobjeda ove sezone, uz dva remija, iako se Đenova dobro držala sa igračem manje (1:0).

Gosti su ostali sa desetoricom kada je Špana Aaron Martin u 36. minutu dobio drugi žuti karton.

Igrača više na terenu domaći su iskoristili tek u 83. minutu, kada je Francuz Remi Odin pogodio sa ivice šesnaesterca.

Leće je uz utakmicu više, sa 11 bodova, drugo na tabeli - ispred je samo Inter (12). Ovo je najbolji start sezone tima iz Pulje u istoriji u Seriji A.

Krstovića i drugove već u utorak veče čeka gostovanje Juventusu.