Janković poslije trijumfa Sutjeske: Kontrolisali smo veći dio utakmice

Sutjeska u 13. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige pobijedila Jedinstvo 2:0

7294 pregleda 3 komentar(a)
Fudbaleri Sutjeske, Foto: FSCG

Fudbaleri Sutjeske prekinuli su danas niz od tri utakmice bez pobjede i u 13. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige savladali u Nikšiću Jedinstvo 2:0.

Sutjeska je u završnici došla do tri boda, a strijelci su bili Janis Begdadi i Igor Pajović.

"Imali smo dominaciju, krenuli kako treba, uglavnom smo kontrolisali veći dio utakmice. Jedinstvo je pokušalo da nas ugrozi iz kontri. U tome su bili donekle opasni, ali bezuspješni. Ne znam koliko su oni imali udaraca na gol, ali znam da smo prvo poluvrijeme završili sa velikim brojem udaraca i velikim brojem završenih akcija blizu protivničkog gola. Nastavili smo tako i u drugom poluvremenu, sa određenim izmjenama došli do svježine, do situacije da nam se stvori prostora koliko nam je bilo potrebno da lopta završi iza leđa odličnog Joksimovića. Čestitke Jedinstvu na fer-plej utakmici, mi se okrećemo narednom protivniku", rekao je nakon meča trener Sutjeske Vladimir Janković.

Sutjeska u narednom kolu igra u gostima protiv Budućnosti.