Real slavio na "kamenolomu", Onana heroj Junajteda, Arsenal preletio Sevilju, Napoli osvojio Berlin

Galatasaraj - Bajern 1:3, Inter - Salcburg 2:1, Benfika - Sosijedad 0:1, Braga - Real Madrid 1:2, Lens - PSV 1:1, Mančester junajted - Kopenhagen 1:1, Sevilja - Arsenal 1:2, Union Berlin - Napoli 0:1

Sevilja - Arsenal 1:2

Nemanja Gudelj 59. - Martineli 45+4, Gabrijel Žezus 53.

Grupa C

Braga - Real Madrid 1:2

Djalo 63. - Rodrigo 16, Džud Belingem 61.

23:11h

Real Sosijedad i Inter vode "kolo" u grupi D.

Španci su pobijedili Benfiku u Lisabonu (1:0) i napravili možda i ključni korak ka osmini finala, Inter je prije toga savladao Salcburg sa 3:1.

Benfika, četvrtfinalista Lige šampiona iz prošle sezone, nema ni bod nakon tri kola.

23:09h

Očekivan redosljed u grupi C nakon tri kola.

Real Madrid ima maksimalnih devet bodova nakon trijumfa u Bragi (2:1), prati ga Napoli sa šest poslije pobjede nad Unionom u Berlinu (1:0).

23:08h

Pobjedom u Sevilji (2:1), Arsenal se probio na prvo mjesto grupe B, Lens je poslije remija sa PSV-om (1:1) i dalje u "pol-poziciji" za plasman u osminu finala.

Tek je, međutim, polovina takmičenja po grupama.

23:06h

U grupi A, Bajern Minhen suvereno vlada - ima svih devet bodova nakon pobjede u Istanbulu protiv Galatasaraja (3:1), Mančester junajted se vratio u trku nestvarnom pobjedom nad Kopenhagenom na "Old trafordu" (1:0), uz odbranjeni penal u 97. minutu.

23:04h

Dramatičnu noć u Ligi šampiona obilježio je golman Mančester junajteda Onana, koji je u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena odbranio penal Larsonu iz Kopenhagena, sačuvao pobjedu svog tima (1:0) i vratio "đavole" u trku za plasman u osminu finala.

Onana
22:58h

Kraj utakmica!

22:57h

Golman Onana je heroj Mančester junajteda - u 97. minutu je odbranio penal Larsonu i sačuvao prvu pobjedu "crvenih đavola" u Ligi šampiona ove sezone, 1:0 protiv Kopenhagena.

Kakvo slavlje na Teatru snova.

Pogledajte OVDJE.

Izmjena: 23:04h
22:55h

Drama na "Old trafordu" - penal za Kopenganen u posljednjim sekundama sudijskog dodatka.

22:33h

Glava Harija Megvajera nakon prvoklasnog centaršuta Eriksena za vođstvo Mančester junajteda protiv Kopenhagena od 1:0 - 72. minut.

22:25h

PSV je izjednačio na 1:1 protiv Lensa, sjajan gol Vaia.

Izmjena: 22:45h
22:24h

Kvarachelija za Raspadorija - Napoli vodi u Berlinu protiv Uniona (0:1).

22:23h

Poveo je Real Sosijedad protiv Benfike u Lisabonu, u direktnom duelu za 2. mjesto u grupi u kojoj suvereno vlada Inter.

Pogodio je Mendes u 63. minutu.

22:21h

Pogodak Djaloa - Braga se ekspresno vraća u igru protiv Reala (1:2).

22:20h

Kakva rurinska završnica Džuda Belingema - Real vodi 2:0 u Bragi, 61. minut.

22:19h

Nemanja Gudelj nakon kornera Ivana Rakitića - Sevilja je "živa" protiv Arsenala (1:2).

Gol pogledajte OVDJE.

22:16h

Arsenal vodi 2:0 u Sevilji - sjajan gol Gabrijela Žezusa.

22:14h

Lens vodi protiv PSV-a - francuski tim je napravio prvi korak ka drugoj pobjedi, nakon senzacionalnog trijumfa nad Arsenalom u prošlom kolu.

Mrežu PSV-a zatresao je Bakajoko u 55. minutu.

21:51h

Poluvremena - samo dva gola na šest utakmica.

Pogodili su napadač Reala Rodigro na gostovanju Bragi i napadač Arsenala Martineli na gostovanju Sevilji.

Mreže miruju na mečevima Mančester junajted - Kopenhagen, Lens - PSV, Union Berlin - Napoli i Benfika - Real Sosijedad.

21:47h

Arsenal vodi u Sevilji - Martineli je pogodio u četvrtom minutu nadoknade prvog dijela.

21:24h

Gonsens je pogodio mrežu za Union Berlin protiv Napolija, Olimpijski stadion je "eksplodirao", ali samo nakratko - gol je poništen zbog ofsajda.