Krstović odbranio gol Lećea u prvom, Juve se razgoropadio u drugom poluvremenu

Nikola Krstović sjajno odbranio udarac Mekenija, u nastavku Leće bez snage da parira Juventusu - 3:0

6725 pregleda 4 komentar(a)
Vlahović se vratio u pravi golgeterski ritam, Foto: Reuters

Juventus je podigao nivo igre, vidno je to u posljednjim utakmicama Stare dame, a večeras je ceh tome platio domaći Leće u 21. kolu Serije A. Juventus je slavio sa 3:0.

Sva tri gola Juventus je upisao u drugom poluvremenu a zasluge što bolju igru nije krunisao golom u prvom, idu crnogorskom napadaču u domaćoj ekipi, Nikoli Krstoviću.

On je u 11. minutu se bacio i odbranio gol savladanog golmana Falkonea, nakon udarca Vestona Mekenija glavom sa sedam, osam metara.

U nastavku je Juve došao po svoje. Dušan Vlahović je lijepo pogodio u 59. minutu a osam minuta kasnije je srpski reprezentativac prikucao loptu koja je išla u gol nakon udarca glavom Mekenija.

Konačan rezultat zasluga je 20-godišnjeg rezerviste iz Engleske, Samuela Ilinga Džuniora, koji je asistirao Braziilcu Bremeru u 85. minutu.

Krstović je na terenu proveo prvih 72 minuta.