Sva manje nade za šampiona: Remi Bajerna, Bajer može na plus 10

Bavarci gubili, pa vodili 2:1, za dva boda ih je zakinuo Lukas Heler iz voleja u 87. minutu

6759 pregleda 0 komentar(a)

Bajern kao da polako diže ruke od borbe za Salataru.

Pobjeda u prošlom kolu nad Lajpcigom, koju je praktično izmislio Hari Kejn, nije značila ništa, jer su Bavarci u 24. kolu osvojili samo bod u Frajburgu - 2:2.

Bajer tako ima šansu da u nedjelju, ako savlada Keln u gostima, ode na dvocifrenu razliku - imao bi plus 10 u slučaju da upiše 20. trijumf.

Tim Tomasa Tuhela je gubio na "Evropa-park" stadionu od 12. minuta kada je sa 25 metara Manuela Nojera matirao Kristijan Ginter, ali je rano stigao do izjednačenja - majstorski je pogodio Matis Tel u 35.

Bajern je imao dovoljno vremena da dođe do trijumfa, izgledalo je i da će to uspjeti kada je Džamal Musijala u 75. donio preokret, ali ove sezone velikan nije u stanju da sačuva prednost, gdje god i protiv koga god igrao...

Tako je na jeftin način izgubio dva boda - igrao se 87. minut kada je Frajburg izveo naizgled bezopasan aut, a Lukas Heler dočekao loptu i fantastičnim volejom zatresao mrežu za konačnih 2:2.