Real hita ka tituli, Guler stavio tačku na trijumf protiv Selte

5688 pregleda 0 komentar(a)
Tituli sve bliži, Foto: Reuters

U posljednjih 10 kola La Lige Real Madrid ulazi sa sedam bodova prednosti nad Đironom, pošto je večeras na "Santjago Bernabeu" dobio Seltu - 4:0.

Vinisijus Žunior je pogodio u 21. minutu.

U nastavku su dva pogotka pripisana gostujućim igračima - golmanu Guaiti u 79. minutu, nakon prečke Ridigera, a potom i u 88. minutu Domingesu.

No, u sudijskoj nadokandi rezervista Arda Guler je pokazao talenat sjajnim golom. Turski tinejdžer je dugo imao problema sa povredaam od dolaska u Real.

Pogledajte njegov prvijenac u dresu Reala:

Prethodno je danas Bilbao slavio na gostovanju Las Palmasu sa 2:0, a Alaves je na svom terenu dobio Rajo Valjekano sa 1:0.