Remi Mladosti i Petrovca

Duel na "DG areni" je završen 0:0

8376 pregleda 2 komentar(a)
Fudbaleri Mladosti (arhiva), Foto: FSCG

Fudbaleri Mladosti i Petrovca igrali su danas neriješeno (0:0) u meču 29. kola MeridianBet Prve crnogorske fudbalske lige.

Nije bilo previše uzbuđenja na "DG areni", a prvu šansu su imali gosti u drugom minutu - nakon greške Mladosti, Babić nije uspio da savlada Ličinu.

Domaći su u prvom dijelu najbolju šansu imali u 35. minutu kada je, nakon greške Zvrka, Đinović izašao sam ispred Kordića, koji je dobro reagovao i sačuvao mrežu.

U nastavku je bilo mirnije, šansu za Mladost je propustio Maraš, koji je pogodio prečku, dok je na drugoj strani najbolju priliku opet imao Babić, ali se mreža nije tresla.

U nedjelju su odigrana tri meča: Sutjeska - Mornar (2:0), Jezero - Arsenal (4:0) i Rudar - Jedinstvo (1:1).

Dečić i Budućnost sjutra (18) na "DG areni" igraju derbi 29. runde.