Stevan Jovetić najvjerovatnije neće igrati u nedjelju protiv Bordoa - zbog povrede.

Kako je objavio Monako na svojoj zvaničnoj internet stranici, Jovetić je pod medicinskim nadzorom zbog udarca koji je dobio u list desne noge.

Još, međutim, nije saopšteno da li ima šanse da se oporavi za dva dana.

Pored njega, na listi povrijeđenih su Golovin, Gabrijel, Subašić i Rađi.

Jovetić je počeo prva dva meča ove sezone, na gostovanju Nantu na startu postigao gol i upisao asistenciju u pobjedi 3:1, dok je u duelu sa Lilom 0:0 zamijenjen u 83. minutu.

On je zbog povreda propustio skoro četiri mjeseca prošle sezone.

Vijest da ponovo ima zdravstvene probleme dolazi u najgorem mogućem trenutku za crnogorsku reprezentaciju, koju 7. i 10. septembra čekaju mečevi sa Rumunijom i Litvanijom, u prva dva kola grupe C u Ligi nacija.

Mnogo puta se dogodilo da naš najbolji fudbaler i kapiten nije spreman ili potpuno spreman za mečeve nacionalnog tima.

Posljednji takav slučaj dogodio se u oktobru prošle godine, kada je u presudnom meču sa Danskom, u kvalifikacijama za Mundijal, izašao iz igre u 20. minutu, zatim pauzirao još 20-ak dana i u klubu.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

0 (0 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 7

• tatarbose 2 mjeseca i 2 nedjelje
    A bataljuj ga više svega ti, sramota me čitati jesi klasa ali ne sprdaj se više sa sobom i klubom kojim igraš. Sastavi 5 utakmica legendo.
    • 1
    • 0
  • Sinisa_ 2 mjeseca i 2 nedjelje
    Ovo postaje komedija...Ovo postaje malo neprijatno,mogu misliti kako se osjecaju celnici kluba koji su ga angazovali.Neosporno,Jovetic je veliki igrac,i kad god je zdrav dpostigne gol,uputi asistenciju,ali brate...On ne moye vezati u karijeri tri utakmice,njemu su noge od stakla.Svakih 15 dana lik je povrijedjen....Pa Messi igra 15 godina profesinalni fudbal,po 70 utakmica u sezoni i nije imao 5 povreda.
    • 4
    • 1
  • Perun 2 mjeseca i 2 nedjelje
    Rekoh ja prije neki dan da je pravo čudo da je sastavio 2 utakmice, a da se ne povrijedi.