1.5.2017 22:48

Malaga zaustavila Sevilju, Jovetić igrao 20 minuta

Malaga bolja u derbiju Andalusije - 4:2

Tri kola prije kraja Primere Sevilja je opet izgubila korak u borbi s Atletiko Madridom.

Korak koji će teško nadoknaditi i doći do trećeg mjesta koje vodi direktno u Ligu šampiona.

Sevilja je poklekla u derbiju Andalusije - bolja je bila Malaga na "Rosaledi" sa 4:2, pa ekipa Horhea Sampaolija opet ima tri boda manje od "kolćonerosa" koji čuvaju treće mjesto.

Gosti su poveli preko Vaskesa u 30. minutu, ali je stvari do poluvremena na početak vratio Fornals.

Preokret Malagi donio je Ramires u 51, a već u 57. Vaskes je izjednačio drugim golom na utakmici.

Малага - Севилья 4:2. Обзор матча. Чемпионат Испании 2016/17. 35 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U 72. je ušao i Stevan Jovetić, Sampaoli je naredio napad, ali je šok uslijedio u 77. kada je Ljorente pogodio glavom nakon prekida.

Tačku na meč stavio je Huan Karlos koji je prikucao loptu u mrežu nakon što je Riko odbranio penal Ramiresu...

Sevilju do kraja sezone čekaju još mečevi sa Sosijedadom i Osasunom kod kuće, te sa Realom u Madridu.