PRVENSTVO FRANCUSKE

18.8.2018 21:50

Monako bez municije: Jovetić igrao 83 minuta, Falkao tragičar

Vijesti online

Stevan Jovetić igrao je 83. minuta za Monako u meču drugog kola francuskog šampiona, a "kneževi" odigrali bez golova sa Lilom u Monte Karlu.

Naš reprezentativac bio je najopasniji igrač domaćeg tima, u kome je tragičar bio onaj koji bi trebalo da rješava utakmice.

Radamel Falkao je u 69. minutu izborio penal, a zatim nije uspio da ga realizuje - njegov šut odbranio je golman Majk Mainjan.

PSŽ je u finišu osvojio bodove protiv Gengana, a gubio je na poluvremenu.

Nejmar je izjednačio iz penala, a Kiljan Mbape u posljednjih deset minuta sa dva gola donio pobjedu svom timu 3:1.