VJEČITI DERBI

23.9.2018 20:50

Partizan bolji, Zvezda do boda neobičnim golom

Zvezda ima 22 boda, Partizan 20, ali i utakmicu više

Partizan je bio agresivniji, više je želio pobjedu, bolji u većem dijelu meča, ali je Crvena zvezda pokazala stabilnost i snagu - "vjećiti derbi" srpskog fudbala završen je 1:1.

"Crno-bijeli" su u prvom dijelu stvorili nekoliko šansi, a poveli u 33. minutu golom Rikarda Gomeša, koji je sa 17-18 metara pogodio bliži ugao, nakon greške Ričmonda Boaćija na sredini terena.

Boaći se iskupio 15-ak minuta prije kraja. Šutirao je glavom, nakon kornera, Stojković zaustavio loptu, ali je po procjeni sudija ona već prešla gol-liniju.

Čini se, na osnovu snimka, da je gol bio regularan.

Filip Stojković je igrap 90 minuta za Zvezdu, kao i Aleksandar Šćekić za Partizan. Marko Janković je na terenu bio do 82. minuta, kada ga je zamijenio Nebojša Kosović.

Zvezda ima 22 boda, Partizan 20, ali i utakmicu više.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

4 (6 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 46

• frka1 4 nedjelje i 1 dan
    Ocekujem da Stojkovic vrati pasos 😂😂😂
    • 4
    • 0
  • zanimljivo_ 4 nedjelje i 1 dan
    ..i Partizan je tad 2004 (vama svjetlosnu god. daleku LŠ) igrao remi sa RM (galaktikosima) pa nije pravio ovoliku halabuku oko toga.
    • 4
    • 0
    ..Venger kucni prijatelj sa ocem Savica..pusteno.. A Keln bio 15 kola bez remija u njemacku ligu... Kad je Partizan dobio Augzburg u sred njemacke..vi zvjezdasi ste vikali..aff Auzburg nije u formi :) pa sto rade senilni zvjezdasi :) ..i mi smo 2 put igrali LŠ.. a vi tada sa Sindjelicem, Macvom..itd..tad ste cutali i cekali derbi da bi igrali neku veliku utakmicu !