navigacija Naslovnica Premium

KUP CRNE GORE - 1/4 FINALA

1.11.2017 18:25

Pogledajte izvještaj sa CG derbija i pobjedu Budućnosti nad Sutjeskom

Budućnost je u velikom crnogorskom derbiju savladala Sutjesku 2:0 i nanijela nikšićkom timu prvi poraz u sezoni.

Mladost, Grbalj i Lovćen ostvarili su pobjede u gostima u prvim mečevima četvrtinala.

Ibar - Grbalj 0:4

Šaleta Kordić 26, 30, Ljubomir Kovačević 43, Žarko Korać 81.

Mornar - Mladost 0:2

Stefan Cicmil 3, 88.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

5 (3 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 4

• zabjelski 10 mjeseci i 3 nedjelje
    Nikac i Sekulic su odlicno odigrali
    • 2
    • 0
  • Montepharm 10 mjeseci i 3 nedjelje
    Nijesam siguran da bi se igraci Sutjeske zakleli da su odigrali postenu utakmciu. Prvo, kod sanse Loncara teze je bilo promasiti gol nego dati ga, pa bar da je gadjao u okvir,a ne dva metra pored gola. Drugo, igrali su netipicnu odbranu, cekali su protivnika i ispadali su lako sto nisu ni u jednoj utakmici ove sezone pogotovo desna strana. Ne bih da prejudiciram ali mnogo je Sutjeska bila nezainteresovana.
    • 4
    • 2
  • Veselin41 10 mjeseci i 3 nedjelje
    Montefarm, a što ne razmisliš o tome jesu li sudije bile poštene. Opet smo prisustvovali pljačci od strane ljudi u crnom, koji oće da zaustave preporod fudbala u Nikšiću. E, neće moći! Stop pljačci!