navigacija Naslovnica Premium

BEZ SNAGE U DRUGOM POLUVREMENU

14.11.2017 20:40

Radonjić: Momci očigledno nisu adekvatno fizički spremni

"U drugom poluvremenu smo ostali bez snage, bilo je očigledno da momci nijesu adekvatno fizički spremni", kazao je Radonjić nakon poraza u Bugarskoj 3:1

Radonjić: Momci očigledno nisu adekvatno fizički spremni Radonjić sa pomoćnicima Vukčevićem i Mijuškovićem tokom meča u Bugarskoj

Mlada reprezentacija Crne Gore doživjela je u Bugarskoj četvrti uzastopni poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i sa jednim bodom osvojenim na pet mečeva drži začelje grupe 9 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

"Dok smo imali snage, a to je bilo u prvom poluvremenu, bili smo dobri, dominirali smo terenom i imali nekoliko izglednih šansi, dok je protivnik imao samo jedan šut na naš gol. Međutim, ponovo nismo uspjeli da pogodimo na vrijeme i to nam se osvetilo u drugom dijelu", kazao je selektor Mojaš Radonjić za sajt FSCG.

Bugari, koji su nedavno na svom terenu izgubili od Luksemburga i remizirali sa Kazahstanom, upisali su prvu pobjed.

"U drugom poluvremenu smo ostali bez snage, bilo je očigledno da momci nijesu adekvatno fizički spremni. Nakon primljenog gola izgubili smo ritam, pokušao sam izmjenama da razdrmam ekipu, ali nije išlo", rekao je Radonjić.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

1 (3 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 10

• Freethinker990 5 dana i 1 sat
    Kako je zabavan ovaj čovjek hahahaha
    • 4
    • 0
  • Edi_Sismakov 5 dana i 3 sata
    radonjicu povedi ih na njeguse pa ih tamo razmrdaj daj im da sole prsutu tu je snaga a ne po kaficima po cijelu noc.
    • 4
    • 0
  • Pjetro 4 dana i 14 sata
    Znaci komentar Rafonjica na ovoliko poraza je nijesu ih njihovi klubovi dobro pripremili a ja sam tu samo onako radi protokola. E nema ovdje fudbala dok su nam ovakvi "treneri "