navigacija Naslovnica Premium

TELEKOM PRVA LIGA

1.10.2016 16:49

Sutjeska sigurna, remi Mladosti, Dečić 3. na tabeli

Nikšićani su slavili golovima Bojana Božovića u 29. i Veljka Vukovića u 57. i 74. minutu.

Sutjeska sigurna, remi Mladosti, Dečić 3. na tabeli Slavlje igrača Sutjeske u Danilovgradu

Sa tri boda iz Danilivgrada, Sutjeska se probila na četvrtoe mjesto na tabeli, sa istim brojem bodova kao i Iskra, ali boljom gol-razlikom.

Fudbaleri Mladosti osvojili su bod na gostovanju Lovćenu i propustili priliku da se bodovno izjednače sa ekipom Budućnosti.

Dečić je u Tuzima pobijedio Grbalj 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Rijad Pepić u 12. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Zete, koji je završen 1:1. Petrovac je poveo efektnim pogotkom Benjamina Kacića u 8. minutu iz slobodnog udarca. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Pjeter Ljuljđuraj u 36. minutu.

Prvu pobjedu ove sezone ostvarilo je bjelopoljsko Jedinstvo, koje je u Mojkovcu savladalo Bokelj 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Orhan Hajrović u 49. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 18 sati, sastaće se vodeća Budućnost i pljevaljski Rudar.

14:30 h   Zeta Zeta  _ : _  Jedinstvo Jedinstvo     Stadion Trešnjica
  14:30 h   Sutjeska Sutjeska  _ : _  Petrovac Petrovac     Gradski stadion Nikšić
  14:30 h   Rudar Rudar  _ : _  Iskra Iskra     Gradski stadion Pljevlja
  14:30 h   Dečić Dečić  _ : _  Budućnost Budućnost     Stadion Tuško polje
Ocijeni:

1 2 3 4 5

3 (7 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 12

• Dakmen 2 godine i 1 mjesec
    zivi bili pa vidjeli!sutjeska sampion
    • 8
    • 1
  • viso 2 godine i 1 mjesec
    Svaka cast za sutjesku. Neka su fobili radi dusmana. Psjuju jovovica a kene se cini da ce se stidjeti na kraju. Pozdrav za jovovica i neka se napokon sjetio da pozdravi publiku
    • 4
    • 1
  • mne nk 2 godine i 1 mjesec
    Sutjeska danas sa pola gasa, uz jos 5 zicera. Odbrana bez greške. Šimura, Bakrač i Damjanovic bez greške. Žili danas dobar!!! Čestitke svim igračima, a i treneru. Bravo plavi.