navigacija Naslovnica Premium

KONKAKAF LIGA ŠAMPIONA

8.3.2018 09:22

Svi su vidjeli loptu u mreži: Nevjerovatna odbrana golmana Amerike

Markesino, u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena pri vođstvu 1:0, nije najbolje ispucao jednu loptu, što je iskoristio gostujući igrač da pokuša da ga lobuje

Vijesti online

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona u Konkakaf zoni Amerika je na svom terenu u Meksiko Sitiju slavila protiv Taura 4:0, a meč će ostati upamćen i po odbrani golmana domaćih, Augustina Markesina.

Markesino, u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena pri vođstvu 1:0, nije najbolje ispucao jednu loptu, što je iskoristio gostujući igrač da pokuša da ga lobuje.

U tome je i uspio, ali kada su već svi vidjeli loptu u mreži, Markesin se u punom trku bacio nazad za loptom i uz malu pomoć stative on završio u mreži umjesto lopte.