navigacija Naslovnica Premium

TELEKOM PRVA LIGA (9. KOLO)

22.9.2018 20:50

Titograd slavio i u Petrovcu, sa plus šest gleda crnogorski derbi

Titograd je upisao šesti trijumf u devet kola, u kojima ne zna za poraz, dok su Petrovčani doživjeli treći poraz. Sutjeska - Budućnost u nedjelju u 15 sati

OFK Titograd je "pregrmio" i gostovanje u Petrovcu, pobjedom od 2:1, i učvrstio lidersku poziciju sa 21 bodom, u isčekivanju velikog nedjeljnog derbija između Sutjeske i Budućnosti.

Izabranici Igora Pamića slomili su otpor domaćina u razmaku od samo 120 sekundi, u 23. i 24. minutu, kada su Vasko Kalezić i Marko Popović pogodili mrežu Nemanje Popovića.

Petrovac je smanjio u 7. minutu nastavka, golom Marka Kažića, ali su gosti izdržali do kraja i ostvarili šestu pobjedu ove sezone - šestu sa golom razlike!

Šest bodova prednosti imaju i u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, uz utakmicu više.

Petrovčani su, s druge strane, doživjeli treći poraz i pali su sa treće na četvrtu poziciju, zbog slabije gol-razlike od Iskre.

Zeta je u Kotoru pobijedila Lovćen, dok je duel Rudara i Iskre završen bez pobjednika.

Zeta je slavila 2:0 i upisala treći uzastopni trijumf. Slavila je golovima Danila Pešukića u 10. i Nikole Krstovića u 37. minutu.

Lovćen je doživio drugi uzastopni poraz, a šesti meč za redom nije uspio da zabilježi pobjedu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Rudara i Iskre u Pljevljima.