navigacija Naslovnica Premium

DŽUDO: BALKANSKO PRVENSTVO

17.6.2018 19:58

Zvezdanu Đukiću zlato u Rumuniji

Crnogorski džudisti su nastup u Sibiu završili sa osam medalja - zlatna i sedam bronzanih medalja

Crnogorski džudisti su nastup na Balkanskom prvenstvu u rumunskom Sibiu završili sa osam medalja.

Najuspješniji je bio Zvezdan Đukić, koji je danas, drugog dana takmičenja osvojio zlato u kategoriji do 100 kilograma.

Đukić je do titule prvaka Balkana došao sa tri efektne pobjede.

Bronzane medalje danas su osvojil Tamara Gardašević u kategoriji do 63 kilograma, Aleksandar Tomić (- 81 kg), Lazar Ćupić (- 90 kg) i Slaven Čeđenović u kategoriji preko 100 kilograma.

Juče, prvog dana takmičenja u Sibiu bronzane medalje su pripale Elmi Ličini (- 57 kg), Stefanu Preleviću (- 60 kg) i Nikoli Stanišiću (- 73 kg).