navigacija Naslovnica Premium

"OKUPLJA IH IZDAJA"

14.11.2017 19:52

Pejović: DF sinonim za javašluk

"Da li je “besplatno cijepanje drva” vrhunac vašeg društvenog angažmana ili je to još jedan način kako da prekratite vama svojstvenu dokonost koja vam je svima zajednička"

Pejović: DF sinonim za javašluk Pejović
Vijesti online
Foto: DPS Mojkovac Autor: Vijesti online

Radujem se lično još jednoj izjavi predstavnika političkog subjekta, koji je češće učesnik sudskih nego izbornih procesa, kaže se u reagovanju Dejana Pejovića, odborničkog kandidata DPS-a u Mojkovcu na izjavu  Nikole Baltića, nosioca liste "Dekokratski Front - Da radi Mojkovac".

Pejović je rekao da je politički motivisan da uputi svojim Mojkovčanima dvije poruke i da ih podsjeti na važne činjenice kada je izdajnički i četnički pokret u pitanju.

"Spočitavaju nam kako smo ovih dana ugostili premijera Crne Gore Duška Markovića i kako sa takvim ljudima, poput predsjednika Vlade, razgovaramo o razvoju našeg grada. Mojkovčanima i Mojkovčankama služi na čast i ponos da ugoste svog premijera i da sa njim razgovaraju o šansama za razvoj sjevera i kvalitetnijem prostoru za mlade. A, Vi gospodo?! Sa kakvim prijedlozima izlazite pred građane? Da li je “besplatno cijepanje drva” vrhunac vašeg društvenog angažmana ili je to još jedan način kako da prekratite vama svojstvenu dokonost koja vam je svima zajednička. Cijenićemo vaš učinak, 26.uveče, na prebrojavanju pobjedničkih listića za naš Mojkovac", istakao je Pejović.

On je kazao da želi da poruči mojkovačkim domaćinima, da kako je kazao, lažne optužbe i klevete na račun uglednih ljudi sa njihove liste iznosi ona grupacija, čija lista posjeduje više dosijea nego skupljenih potpisa podrške. 

"Ljudi u vrhu izdajničke i podijeljene liste važe više za društvene izgrednike,nego li politički kompetentne da vode naš grad! Opominju nas oni,koji bi htjeli da se sa zagrljenom opštinskom otpremninom, na račun izbora vrate u lokalnu administraciju. Građani Mojkovca im neće dozvoliti takvu prevaru! Njih okuplja izdaja, a zbog takve neljudske misije moraće odgovarati na optuženičkim klupama. Za razliku od njih, nas spaja ideja za demokratsku i evropsku Crnu Goru, jedinstvo da naš grad razvijamo i da mladi budu okosnica svih naših uspjeha! Nikad nijesmo izdali Crnu Goru, nikad nećemo izdati ni vas dragi Mojkovčani. Neka nam je srećna pobjeda 26. novembra!”, zaključio je Pejović.

Ocijeni:

1 2 3 4 5

1 (11 glasova)

Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu i "Vijesti online" se ne mogu smatrati odgovornim za napisano.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama. Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite Ombudsmanu.

Nije dozvoljeno postavljanje eksternih URL-ova u komentarima!

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za novi izgled i funkcionalnosti portala Vijesti, možete pisati na redizajn@vijesti.me.

Ako imate neke primjedbe, sugestije ili komentare vezane za PREMIUM sadržaj možete pisati na premium@vijesti.me.

Izdvojeni komentari Komentara: 16

 • AudiA6 11 mjeseci i 1 nedelja
  Ne simpatisem DF nikako i daleko od toga da ih podrzavam,ali ne mogu da vjerujem da neko sa sjevera zapustenog,od svih zaboravljenog,pokradenog i od boga i od DPS zaboravljenog(osim kad su izbori u pitanju) moze ovako slijepo da i dalje podrzava politiku jedne grupe koja je dovela do tog stanja u kojem se sjever nalazi,a koja je sebi napunila dzepove,na racun ovih glupih zaludjenika koji i dalje vjeruju u DPS-ove bajke i obecanja punih 20 godina o "boljem sjutra".Prosto nevjerovatno.
  • 9
  • 0
 • MEDITERAN 11 mjeseci i 1 nedelja
  Jedina investicija dps vlasti u Mojkovcu su bile nato breze . Sve ostalo su unistili, pardon "uspjesno privatizovali".
  • 4
  • 0
 • vladana23 11 mjeseci i 1 nedelja
  Partija koju cine neprincipijelni politicki subjekti, a koja opstaje zbog licnih bogacenja, to je upravo DF !
  ( 1 )
  • 2
  • 0
  CG_Eldorado 15.11.2017 11:41
  Treba da se ugledaju na DPS jednu divnu partiju koja se zrtvuje za drzavu, tu niko ni za zivu glavu ne razmislja o licnom interesu i bogacenju
  • 1
  • 0