Otrant-Olimpik siguran protiv Koma, slavio i Bokelj: Ulcinjani sačuvali plus dva pred derbi sa Kotoranima

11070 pregleda 87 reakcija 9 komentar(a)
Anđelo Rudović je bio strijelac za Otrant-Olimpik, Foto: FSCG
Ažurirano: 05.05.2024. 20:08h

Fudbaleri Otrant-Olimpika su lideri i poslije 33. kola Druge crnogorske lige.

Ulcinjani su opravdali ulogu favorita protiv Koma na svom terenu, slavili su 3:0 i stigli do 21. pobjede u sezoni.

Tim Dejana Vukićevića je do prednosti stigao već u 8. minutu kada se upisao Marko Burzanović, a u 24. je Anđelo Rudović pogodio glavom na centaršut Halila Muharemovića.

Do poluvremena je postavljen konačan rezultat - mrežu Zlatičana je u 41. zatresao i Mladen Marstijepović.

Bokelj je trijumfovao u Beranama 2:1, pa pred međusobni duel u Kotoru u narednom kolu i dalje ima dva boda minusa u odnosu na Otrant koji bi ako slavi u tom susretu napravio veliki korak ka plasmanu u Prvu ligu.

Lazar Pajović iz penala u 37. najavio je pobjedu Bokelja protiv posljednje ekipe na tabeli koja je do izjednačenja stigla preko Viktora Kuča u 50. Gosti su na svoje došli u sedam minuta kasnije kada je Zorana Akovića matirao FAtih Muković.

Internacional i Lovćen su podijelili bodove na Trešnjici (1:1).

Cetinjani su poveli u 48. minutu preko Danila Bracanovića koji je pogodio iz kornera, a odmah potom je poravnao Rjo Omori...

Grbalj je u Radanovićima savladao Igalo 1:0, a jedini strijelac je bio Andrija Vukoje u 52. minutu.

Pogodaka nije bilo u duelu Podgorice i Iskre.