3 komentar(a)
Romel Lukaku, Foto: Daily Mail
10.11.2016. 21:46h

Podjednako koliko po robusnosti i golgeterskim sposobnostima, napadač Evertona Romel Lukaku postaje poznat i po promašajima.

23-godišnji reprezentativac Belgije posebno je "nadahnut" u mečevima nacionalnog tima.

U srijedu, u prijateljskom duelu sa Holandijom odigranom u Amsterdamu, Lukaku u 78. minutu nije uspio iz peterca da proslijedi loptu u mrežu i poravna rezultat.

Srećom po njega i "crvene đavole" Karasko je četiri minuta kasnije postigao gol i postavio konačnih - 1:1.

Lukaku je bio u centru pažnje i prošlog mjeseca, kada je u Briselu u sličnoj situaciji promašio gol BIH u kvalifikacionom meču za Mundijal.

Nerazumljivo za napadača koji je u devet sezona za Anderleht (debitovao 2008/2009), Čelsi, VBA, Everton i belgijsku reprezentaciju postigao 143 gola.