Ikardi i Inter osvojili Peskaru, Toti opet spasao Spaletija

Prvi put na terenu ove sezone bio je Stevan Jovetić, koji je ušao u 75. minutu (zajedno sa Ederom i Rodrigom Palasijom) dok je Inter gubio...

54 pregleda1 komentar(a)
Stipe Perica, Foto: Reuters
11.09.2016. 20:57h

Franćesko Toti je još jednom spasao Lućana Spaletija,

Princ Rima je ušao na poluvremenu protiv Sampdorije, koja je vodila 2:1 u Vječnom gradu i prvo asistirao Edinu Džeku za izjednačenje u 61. minutu, a onda u 93. i iskoristio penal koji je iznudio reprezentativac BiH.

"Vučica" je povela preko Salaha, a preokret su donijeli Murijel i Kvaljarela.

Meč je prekinut zbog kiše na poluvremenu, ali je nastavljen, za razliku od duela Đenove i Fiorentine, koji će nastaviti od 30. minuta kada se teren osuši.

Udineze je osvojio Milano, Vinćenca Montelu čeka veliki posao u želji da "rosonere" vrati u vrh italijanskog fudbala.

"Zebre" su savladale Milan na "San Siru", a jedini gol je dao Hrvat Stipe Perica u 88. minutu, pa je Udineze upisao drugu pobjedu u Seriji A ove sezone.

Milan je, s druge strane, upisao drugi poraz, nakon što je u prošlom kolu izgubio od Napolija u gostima.

Prvu pobjedu u sezoni ostvario je Inter, a kao i mnogo puta je za bodove morao da sačeka golove Maura Ikardija.

"Crno-plavi" su savladali Peskaru u gostima sa 2:1, a Argentinac je postigao oba gola - prvi u 77, a pobjedonosni u 91. minutu.

Peskara je vodila od 63. minuta i pogotka Žan-Kristofera Baebeka.

Kjevo i Lacio su remizirali, dok je Atalanta kod kuće pobijedila Torino sa 2:1 nakon preokreta.

Peskara - Inter 1:2 (Baebek 63 - Ikardi 77, 90+1)

Roma - Sampdorija 3:2 (Salah 8, Džeko 61, Toti 90+3. penal - Murijel 18, Kvaljarela 41)

Bolonja - Kaljari 2:1 (Verdi 23, Di Franćesko 74 - Alveš 83)

Milan - Udineze 0:1 (Perica 87)

Atalanta - Torino 2:1 (Masijelo 56, Kei (penal) 82 - Falke 54)

Kjevo - Lacio 1:1 (Gamberini 52 - De Fraj 55)

Đenova - Fiorentina 0:0 (prekinuto u 30. minurtu zbog kiše)