Bokelj se učvrstio na četvrtoj poziciji

FK Bokelj, Foto: Savo Prelević
24.02.2016. 09:29h

Bokelj se učvrstio na 4. poziciji i na početku drugog dijela šampionata gleda ka Evropi.

Kotorani su u premijernom proljećnom meču slavili protiv Dečića na kampu FSCG u Podgorici, golom Miloša Nikezića već u 14. minutu.

Napadač gostiju bio je najprisebniji i iz blizine u mrežu poslao loptu koju je prethodno odbio golman Perović, odbranivši udarac Macanovića.

"Rastemo iz utakmice u utakmicu i nadam se da ćemo ispuniti naš san, koji se zove Evropa", prokomentarisao je nakon meča defanzivac Bokelja Dejan Ognjanović.

Fudbaleri Dečića, koji su proljeće započeli onako kako su i završili jesen - sa suspendovanim terenom i trenerom - krenuli su na sve ili ništa u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli da izjednače protiv tima od kojeg su u prvom dijelu doživjeli najubjedljiviji poraz - 4:1 u Kotoru.

Uprkos još jednom porazu, Tuzani su i dalje na sjajnom 5. mjestu.

"Bili smo oslabljeni neigranjem nekoliko prvotimaca, izašli smo sa jako mladom ekipom, ali su naši navijači uprkos tome očekivali više. Mogli smo da izjednačimo u drugom dijelu, imali smo nekoliko prilika", kazao je Fuad Krkanović, pomoćni trener Dečića.