Novi šamar Murinju: Stouk eliminisao "plavce" iz Liga kupa

Šefild venzdi izbacio Arsenal, i to glatko - bilo je 3:0

5 komentar(a)
Eden Azar, Foto: Reuters
27.10.2015. 22:52h

Kako je krenulo, možda Žoze Murinjo ni ne dočeka subotnji derbi sa Liverpulom u Premijer ligi, za koji se vjeruje da je ključan za njegov ostanak.

Jer, njegov Čelsi je večeras eliminisan iz Liga kupa Engleske, takmičenja u kojem je branio trofej.

Bolji od Čelsija bio je Stouk nakon penala, a "poterse" su sekunde dijelile i od pobjede u regularnom dijelu.

Ipak, gol Loika Remija u 92. minutu donio je produžetke u kojima "plavci" ni sa igračem više nisu mogli do trijumfa.

Kad ne ide, onda ne ide nikako, a presudni penal u petoj seriji promašio je Eden Azar (njegov šut je zaustavio Džek Batland), jedan od igrača na Murinjovom udaru tokom sezone.

Da stvar za Murinja bude gora - povrijedio se i Dijego Kosta u prvom poluvremenu.

A Arsenal nije stigao do penala, već je razbijen u Šefildu od Venzdija rezultatom 3:0.

Everton je nakon penala eliminisao Norič, dok je Lester na isti način ispao od člana Čempionšipa Hala.