Dinamo Zagreb samo remizirao protiv Fole, Seltik siguran

3 komentar(a)
Seltik, Foto: Reuters
15.07.2015. 21:13h

Fola iz Luksemburga je dala gol i remizirala (1:1) protiv Dinama na Maksimiru, pa se u Zagrebu spremaju potresi, nakon što su u istom danu i braća Mamić izašla iz pritvora.

Gosti su vodili od 25. minuta (Hađi), a konačan rezultat je postavio Enrikes u 36. minutu. "Modrima" nije pomogao ni igrač više od 64. minuta.

Seltik nije imao problema sa Stjarnanom (2:0, promašio je i penal), BATE je kod kuće savladao irski Dandalk, dok golova nije bilo u duelu Malmea i Žagirisa.

Rezultati: Karabag - Rudar 0:0, Malme - Žalgiris 0:0, BATE Borisov - Dandalk 2:1, Seltik - Stjarnan 2:0, Dinamo Zagreb - Fola Eš 1:1.

Utorak: Ventspils - Helsinki 1:3, APOEL - Vardar 0:0, Mitjiland - Linkoln 1:0, Ludogorec - Milsami 0:1, Hibernijans - Makabi Tel Aviv 2:1, Molde - Pjunik 5:0, TNS - Videoton 0:1, Skenderbeg - Krusadirs 4:1, Maribor - Astana 1:0, Trenčin - Steaua 0:2, Partizan - Dila Gori 1:0, Sarajevo - Leh 0:2.