Juniori poraženi u posljednjem meču u Ostiji

Vaterpolo, Foto: Beta/AP
06.07.2014. 12:03h

Juniorska vaterpolo reprezentacija porazom je završila Kup Mediterana – aktuelni prvaci Evrope su u posljednjem meču na turniru izgubili od Srbije sa 10:5.

Tim Mirka Vičevića je tako nastup završio na drugom mjestu (zajedno s Grčkom), dok je prva pozicija pripala Srbiji, koju s klupe predvodio Vladimir Vujasinović.

Crnogorski tim je na poluvremenu čak i vodio (4:3), a onda je posustao u nastavku i izgubio drugi dio igre rezultatom 7:1...

Najefikasniji u Crnoj Gori je bio Moskov sa dva gola, po jedan su dali Krivokapić, Ćetković i Marko Konatar.

Naš nacionalni tim je upisao dvije pobjede, te po remi i poraz, a od 2. do 9. avgusta ga čeka Svjetsko prvenstvo koje se održava u Istanbulu.