Karatisti Bara najbolji u Splitu

Karatisti KK Bar pobjednici su tradicionalnog međunarodnog turnira "Kup Jadrana" u Splitu

200 pregleda0 komentar(a)
26.03.2014. 18:25h

Karatisti KK Bar pobjednici su tradicionalnog međunarodnog turnira "Kup Jadrana", koji je prethodnog vikenda održan u Splitu. U konkurenciji 900 takmičara iz 72 kluba i 12 država, KK Bar je pobijedio sa osam zlatnih, dvije srebrne i 11 bronzanih medalja, i time je natavio dominaciju na turnirima u Crnoj Gori i okruženju.

Za klub koji trenira proslavljeni karate reprezentativac Crne Gore, Almir Cecunjaninara,zlatne medalje u katama su osvojili, Balša Đoković,Luka Stojković,Jovana Đoković, Nikoleta Radačić,Edina Paljević i Vladimir Mijač, a u borbama, Erol Lukolić i Dušica Jovetić.

Srebrne medalje su osvojili: Damir Čolovic u katama i Stefan Gojčević u borbama.

Bronzana odličja su osvojili: Kjara Kurtović, Arijana Kočan,Mihajlo Vukčević, Marko Đonović,Ivana Bujković, Arijan Kočan,Vasilisa Bujić,Pavle Janković (kate), Andrija Kovačević,Mirko Galušić i Vasilisa Bujić (borbe).