Petrovac i Mladost pretplaćeni na remije

Petrovac, Foto: Boris Pejović
09.03.2014. 12:04h

Petrovac se pretplatio na remije u drugom dijelu sezone (treći na trećoj utakmici), ali i u međusobnim duelima protiv Mladosti (ukupno 11. u 16. meču u nezavisnoj Crnoj Gori).

U ne previše dopadljivoj predstavi na stadionu pod Malim brdom, oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, u razmaku od samo pet minuta.

Povratak iz Dablina, gdje je pogodio u dresu mlade reprezentacije, nije omeo Stefana Mugošu da postigne i treći gol u sedam dana, drugi u dresu Mladosti - 0:1. Igrao se 71. minut.

Petrovčani su se, međutim, brzo oporavili od šoka i pogotkom Muhovića, nakon asistencije Dragićevića, izjednačili na 1:1.

Gosti su poslije remija ostali u opasnoj zoni, dok se Petrovac udaljio od borbe za Evropu.

Petrovac - Mladost 1:1 (0:0)

Petrovac - Stadion pod Malim brdom. Gledalaca: 150. Sudija: Miloš Novović (Podgorica). Pomoćnici: Aleksandar Đikanović (Nikšić) i Boban Krstev (Cetinje). Strijelci: Muhović u 76. minutu za Petrovac, Mugoša u 71. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Grbović, Golubović (Petrovac), Kolev, Omega, Zečević (Mladost).

Petrovac: Popović 6,5 Grbović 6,5 Lakić 6 Vojvodić 7 Šofranac 6,5 Golubović 6,5 Marinović 6 (Marković 6) Pejaković 6 Muhović 7 Čelebić 6 Jablan 6 (Dragićević 6).

Mladost: Dragojević 6,5 Lagator 6 Omega 6 Zečević 6 Živković 6,5 Kolev 6,5 Mirković 6 Burzanović 6 (Kalač) Savićević 6 (Horhe) Vukčević 6,5 (Novović) Mugoša 7.