Atletko Madrid slavio na gostovanju u San Sebastijanu

Atletiko Madrid, Foto: Reuters
01.09.2013. 20:01h

Fudbaleri Atletiko Madrida pobijedili su danas u San Sebastiju Real Sosijedad sa 2:1, u utakmici trećeg kola španske Primere.

"Jorgandžije" su tako zabilježile i treći trijumf u isto toliko utakmica u šampionatu Španije, dok Real Sosijedad ima četiri boda iz tri utakmice.

Atletiko je do vođstva došao u 27. minutu, a strijelac je bio David Vilja, da bi u 56. Koke udvostručio prednost madridskog kluba.

Domaća ekipa je u nastavku meča pokušala da dođe do izjednačenja, ali u tome nije uspela, a Ćavi Prijeto u 69. minutu uspio je samo da smanji rezultat.

Ranije danas Real Madrid je trijumfovao protiv Atletik Bilbaoa, dok su Espanjol i Betis odigrali neriješeno 1:1.