Suares srušio Francuze u Montevideu

Junak susreta na stadionu "Sentenario" bio je Luis Suares, koji je na poluvremenu zamijenio Dijega Forlana i postigao pobjedonosni pogodak, samo pet minuta nakon ulaska na teren.

Luis Suares, Foto: Beta AP
05.06.2013. 21:36h

Urugvaj je večeras u Montovideo, u prijateljskoj utakmici, savladao Francusku 1:0.

Napadač Liverpula propustio je posljednje utakmice sezone zbog suspenzije izrečene nakon što je na utakmici Premijer lige ugrizao defanzivca Čelzija, srpskog reprezentativca Branislava Ivanovića.

Potvrdio je, međutim, da je i dalje u dobroj formi savladavši golmana "trikolora" Stiva Mandandu u 50. minutu.