Budućnost ovjerila finale

Izabranici Zorana Vukčevića su večeras savladali Jedinstvo 3:0, za 64 minuta igre, u drugoj utakmici polufinala

08.03.2013. 20:01h

Odbojkaši Budućnosti ovjerili su plasman u finale plej-ofa - izabranici Zorana Vukčevića su večeras savladali Jedinstvo 3:0, za 64 minuta igre, u drugoj utakmici polufinala.

Bjelopoljci su namučili favorizovanog rivala, u prvom i posebno trećem setu, u kojem su uspjeli da od 24:21 za domaćina stignu do 24:24. Na 26:26 Budućnost je sa dva uzastopna poena stavila tačku na meč.

Budućnost će u finalu igrati protiv Budvanske rivijere, koja je u dva meča eliminisala Mornar.

Po izmijenjenom kalendaru takmičenja, finalna serija počinje 13. marta u Budvi.

U finalu se igra do tri pobjede, a Budvanska rivijera će igrati prednost domaćeg terena u eventualnoj majstorici.

Budućnost - Jedinstvo 3:0 (25:20, 25:16, 28:26)

Podgorica - Sala Mediciske škole. Gledalaca: 20. Sudije: Majkić i B. Janjević (Podgorica).

Budućnost: Vukašinović, Babić, Medojević, Vidić, Bošković, Radulović, Đuranović, Hamzagić, Bojić, Strugar.

Jedinstvo: Medojević, Magdelinić, Radović, Bugarin, Popović, Marojević, Nikolić, Rudić, Rakočević, Bulatović, Rakonjac.