Pobjeda Hofenhajma, remi Bajera i Menhengladbaha

Tim koji s klupe predvodi Markus Babel je prvu pobjedu u sezoni upisao protiv Hanovera (3:1), iako je već poslije 25 minuta igre bio u minusu (autogol Matjea Delpjera).

Bajer Leverkuzen, Foto: Beta/AP
23.09.2012. 20:13h

Tri poraza na startu su bila previše, Hofenhajm je morao da pokaže Njemačkoj da nije tim za donji dio tabele.

Već u 27. minutu Hofenhajm je poravnao preko Fabijana Džonsona, a onda u finišu i dotukao protivnika - Sejad Salihović je u 82. donio prednost, koju je u sudijskoj nadoknadi potvrdio Amerikanac Danijel Vilijams.

Bajer i Borusija iz Menhengladbaha su remizirali u Leverkuzenu (1:1), a mnogo više neizvjesnosti viđeno je u Bremenu - Verderu ni dva gola prednosti nisu bila dovoljna za tri boda protiv Štutgarta (2:2), jer su "švabe" izvukle bod golovima Martina Harnika i Žeronima Kakaua.